S reklamními předměty budete nepřehlédnutelní!

Hledáte způsob, jak efektivně a především účinně podpořit Vaši firemní prezentaci na trhu? Jednou z osvědčených metod, kterou využívá vysoké procento firem, je propagace, kde hlavní roli hrají reklamní předměty. Ty jsou na oko líbivé a ještě koncovému uživateli udělají službu, při níž si na Vás vždy vzpomene. Nenabízíme jen propisky a hrnečky, na které jste již zvyklí. V naší nabídce najdete více jak 6500 druhů reklamních předmětů, které vynikají svou kvalitou a pro Vás i zajímavou cenou, kterou jinde nedostanete!

Dárkové předměty které potěší

Vybírat můžete z přehledné nabídky našeho eshopu. Nabízíme přehledně řazené produkty jak podle využití, tak i podle značky. Reklamní a dárkové předměty nemusí sloužit vždy jen v kanceláři. Právě proto jsme schopni Vám vytvořit na míru i potřeby pro kuřáky, technické vybavení do dílen, kuchyňské potřeby, ale i hračky, nebo společenské hry.

Buďte vidět i u piva s přáteli

Další velice oblíbenou formou propagace je i potisk reklamních a dárkových předmětů, kde hraje logo a název Vaší firmy naprostý prim. Mohou to být tašky na nootebook, trička, bundy a sostatní textil, ale i mnoho dalšího. Kompletní a velice širokou nabídku najdete opět na internetovém obchodu. Naše gentura Vám poskytne komplexní služby od objednávky, logistického zpracování až po distribuci. Vy tak díky pár klikům získáte hodnotné předměty, které přinesou Vaší firmě další zisk. Navíc pro své klienty nabízíme množstevní slevu až 20%!

Podívejte se na zboží v našem e-shopu.

Objednávky nad 2000,- jsou doručovány zdarma, v opačném případě je poštovné 200,-Kč.

Aktuální katalog

2017